czwartek, 5 września 2013

Countryside, czyli Amelia z Lalanką na Dożynkach

Countryside, czyli Amelia z Lalanką na Dożynkach

Podczas wakacji u dziadków w ostatnią niedziele  naszego pobytu na wsi, wybraliśmy się na dożynki. Amelia jako wielka miłośniczka contryside była zachwycona atrakcjami związanymi z tym wydarzeniem. Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, wystawa tradycyjnych polskich potraw, tańce i przyśpiewki kobiet z Koła Gospodyń. Oj było na co popatrzeć.
Na wiosce w której odbywały się dożynki, prawie przed każdym domem były piękne kompozycje z tegorocznych zbiorów.
Prawdziwe arcydzieła, pomysłowość ludzka nie zna granic.
Na dożynki Amelia ubrała białą sukienkę firmy Lalanka. Sukienkę oraz piękną laleczkę przytulankę  otrzymała od babci Marysi. Super prezent dla malej dziewczynki. Lalanka i sukienka były pięknie zapakowane, do zestawu była także książka z naklejkami - Pierwsze opowiadania Lalanki. Gdy tylko otworzyła prezent i zobaczyła laleczkę która jest ubrana w taka sama sukienkę jaką ma ona, aż podskakiwała z radości. Uradowana powiedziała  "zobacz mamo, moja lalka może być moja bliźniaczką" Nie czekając ani chwili dłużej, ubrała swoją sukienkę i już po chwili rozpoczęła  zabawę ze swoją nową przyjaciółką, którą nazwała Daisy. Tak wiec i na dożynkach była Daisy, która towarzyszyła jej wszędzie.
Lalanka jest naprawdę super. Bardzo podoba mi się pomysł lalki szmacianki w jednakowej sukience jaką ma jej właścicielka- przyjaciółka. Sukienka i Lalanka, są pięknie wykone , a wyszyte polskie wzory ludowe uważam za super pomysł. Z pewnością już w krótce odwiedzę sklep internetowy Lalnki, aby móc wybrać nowy zestaw ubranek dla moich "bliźniaczek" :)

Oto "moje bliźniaczki" :) na dożynkach.


 
Sukienka i Lalka - Lalanka
Buty - Next
 

2 komentarze:

  1. A ja tą Pannę miałam okazję poznać osobiście :) Amelka prezentuje się w sukience ślicznie. Sukienka genialna, a tą lalą to sama bym się chciała pobawić :) Świetne fotki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacyjny pomysł z plenerem. Zarówno Amelka jak i lalka mają cudne sukienki:)

    OdpowiedzUsuń