wtorek, 17 września 2013

WOW

W szafie Amelii nareszcie pojawiły się pierwsze jesienne ciuchy. Tegoroczne jesienne kolekcje dla dzieci zaskakują różnorodnością. Każdy może znaleźć coś co lubi dla swoich pociech. Kolor, faktura, połączenie wielu stylów.
Zawsze raczej kompletując garderobę dla mojej Amelii, trzymałam się jednego stylu. Tym razem jest inaczej i myślę, że wiele różnych styli pojawi się jej szafie.
Ostatnio  natknęłam się na kolekcje ciuchów dla dzieci - Donna&Markus. Donna Air modelka i Markus Luper, urodzony w Niemczech projektant. Bardzo spodobało mi się połączenie zabawnych graffiti i sloganów. Donna&Markus to pełna gama produktów dla dziewcząt wieku od 4 do 14 lat. Magazyn Junior uznał kolekcje za - Best Girl's Fashion 2013 *Winner* Donna & Markus - Designers at Debenhams. Szukając ciekawych ciuchów dla naszych pociech uważam, że warto także wybrać się do TK Maxx-u. Z pewnością wpadnie wam w ręce coś ciekawego, zarówno dla dzieci jak i dla całej rodziny. Dla mojej Gwiazdeczki znalazłam już parę super rzeczy.

 
Bluza - Donna&Markus
Getry - River Island
Sweter - River Island
Buty - Calvin Klein - TK Maxx

1 komentarz:

  1. Fajna stylizacja kolorowo i dziewczęco. Super!!

    OdpowiedzUsuń